top of page

LOJİSTİK
HİZMETİ

Ezhar Kurumsal olarak 3 türlü olarak lojistik hizmeti vermekteyiz, Hava Yolu Lojistiği, Kara Yolu Lojistiği ve Deniz Yolu Lojistiği.

Kara Yolu Lojistiği

Ezhar Grup 2010 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş İhracat ve ithalat  uluslararası acenteleri ile Ezhar Lojistik A.Ş. olarak kara yolu lojistik hizmetlerine başlamıştır. Avrupa’dan Türkiye’ye, Türkiye’den tüm Avrupa – Rusya tüm Orta Asya ülkelerine ve Orta Doğu;

Karayolu taşımacılığı aynı zamanda ekonomik maliyetler ile taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilmenizi de sağlar. Ezhar Lojistik olarak taşımacılık sektöründe güçlü karayolu taşımacılık ağımız ile sizlere bu konuda pratik çözümler sunuyoruz. Uluslararası karayolu sektörünün gelişmesi ile birlikte yaygınlaşan karayolu taşımacılığı yük, malzeme ve eşyalarınızın zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla Ezhar Lojistik , şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Ezhar Uluslararası Nakliyat; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle Ezhar Lojistik, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.

Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarını kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçebilir, denizyolu lojistik hizmetleriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz

2

Hava Yolu Lojistiği

Ezhar Grup 2010 yılından beri geliştirdiği geniş İhracat ve ithalat uluslararası acenteleri ile Ezhar Lojistik A.Ş. olarak Hava yolu lojistik hizmetlerine başlamıştır.

EZHAR LOJİSTİK A.Ş geniş acente ağı ile dünyanın her noktasına, en hızlı ve güvenli biçimde ulaşarak müşterilerine hava taşımacılığında da en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunmaya hedeflemektedir. Dünyanın her yerindeki havalimanları ile anlaşmalı olarak sizlere havayolu ile kargo taşımacılığı hizmetlerimizi veriyoruz. Fiyat ve avantaj sağlayabileceğiniz hava kargo taşımacılığı aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Lojistik sektöründe en sık tercih edilen yöntemlerinden hava kargo taşımacılığını Ezhar Lojistik ile müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktadır. Ana hatlar üzerinde faaliyetlerimizi gerçekleştirerek sizlerin kargo ihtiyaçlarına pratik çözümler sunuyoruz.

Havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçeneklerimizi ihtiyaçlarınıza göre seçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Havayolu taşımacılığı sayesinde hızlı bir şekilde yük gönderimlerini minimum süre zarfında gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarını kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçebilir, denizyolu lojistik hizmetleriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

3

Deniz Yolu Lojistiği

Ezhar Grup 2010 yılından bugüne kadar geliştirdiği geniş İhracat ağı ile uluslararası konteyner forwarding hizmeti Ezhar Lojistik A.Ş. olarak hizmete başlamıştır. Uluslararası denizyolu taşımacılığında kapıdan kapıya, limandan limana ve tek muhatap prensipleri ile eksiksiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Söz konusu uluslararası deniz taşımacılığı olduğunda, sektörün inceliklerini bilen bir şirketle çalışmak, ticaret yapanlar için sayısız faydayı beraberinde getirir. Ezhar Lojistik A.Ş. olarak sahip olduğumuz küresel ulaşım ağı sayesinde parsiyel ya da ful ithalat ve ihracat taşıma hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu tür hizmetlerde firmamız, iş ortaklarının talep ettiği varış noktalarına ilgili malları güvenle ulaştırmaktadır.

Konteyner taşımacılığına önemin her geçen gün arttığı bu dönemde, dünya genelinde söz sahibi olan armatörlerle yaptığımız anlaşmalar ve geniş acente ağı ile kıtalararası deniz lojistiği çözümleri sunuyoruz. Mevcut anlaşmalarımız kapsamında dünyanın herhangi bir yerine kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Filomuzda mevcut olan çeşitli konteyner türleriyle farklı ürün gruplarının taşınmasına olanak sunacak altyapıya sahibiz. Denizyolu taşımacılığında olduğu gibi gemi taşımacılığında, karayolu taşımacılığında ve diğer taşımacılık alanlarında uzman çözümler geliştiriyoruz. Her türlü gıda, sıvı, askılı tekstil, malların denizyolu taşımacılığına entegre edilmesini sağlıyoruz.

Daha hızlı, daha çevreci ve daha güvenli taşımacılık hizmetleri için tercih edilen bir şirket olan Ezhar Lojistik sizlere maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Kapsamlı bir denizyolu ağı bulunan Ezhar Lojistik; Avrupa limanlarına, Afrika limanlarına, Arap ülkeleri limanlarına ve Ortadoğu limanlarına farklı boyut, ağırlık ve nitelikteki mallarınızın transfer sürecini yönetmektedir. Web sitemiz üzerinden iletişim kanallarını kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçebilir, denizyolu lojistik hizmetleriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Ezhar Lojistik, müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun, kaliteli ve hızlı taşımacılık çözümlerini sunmaktadır.

bottom of page